skip to main
|
skip to sidebar
Misheto...
петък, 22 април 2011 г.
Съблечи се,
Потопи се,
Пречисти се,
Отърси се,
Огънят заличава,
белязва,
изрязва.
И ти не си ти.
Дари се другиму...
сряда, 13 април 2011 г.
Въпросът е не само да разрушиш външната стена... Нея всички я виждаме...Въпросът е да се опиташ да разрушиш вътрешната стена...
По-нови публикации
Начална страница
Абонамент за:
Публикации (Atom)
Последователи
Архив на блога
▼
2011
(3)
▼
юни
(1)
Никой не обича да му се случват лоши неща...Но тъм...
►
април
(2)
Всичко за мен
Misheto...
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.
Преглед на целия ми профил